NAŠE NABÍDKA

Prodej a montáž autoskel

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej autoskel se zajímavými slevami u pravidelných odběrů.

Díky našim rozsáhlým skladovacím prostorům, jsme schopni rychle zajistit široký výběr čelních, bočních a zadních skel. Náš tým je připraven dodat a namontovat jakékoliv autosklo pro osobní a nákladní vozy a autobusy.

Přijedeme až k Vám do servisu. Přijďte se přesvědčit, kontaktujte nás. 

V případě, že řešíte pojistnou událost na poškození autoskla, nechte to na nás a my se o vše postaráme. Stačí navštívit naši pobočku v Hodoníně a my za vás škodu nahlásíme pojišťovně a vyřešíme. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami v republice:

Axa, ČSOB, Slavia, Generali, Uniqua, Kooperativa, Direct, ČPP a VZP.


Protisluneční - tónované autofolie

Pokud uvažujete o tom jak zlepšit design Vašeho vozu, zamezit nadměrnému přehřívání interiéru a navíc ochránit Váš automobil, máme pro Vás tip! Náš vyškolený tým provádí tónování autoskel pomocí autofólií. Tato technologie je nejen efektní, ale i bezpečná a šetrná k Vašemu vozu. Námi nalepené okenní autofólie jsou špičkové kvality a homologované Ministerstvem dopravy ČR.
Autoskla tónujeme fóliemi amerického výrobce SunTek a vybrat si můžete různé stupně ztmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie.

Autolaky a příslušenství

Každé ráno vyrážíme do ulic! Náš tým připraví plnou dodávku profesionálních autolakýrnicklých přípravků německé značky Q-refinish a jede právě k Vám. Nabízíme jen kvalitní a prověřené výrobky za dobré ceny. Provádíme míchání veškerých odstínů autolaků profesionálních značek. Dále pak nabízíme základové barvy, brusné prostředky, plniče, tmely.

Prodej náhradních dílů v Čejči

V naší prodejně v Čejči ve Francouzské ulici č. 192. Vám nabízíme široký sortiment náhradních autodílů a příslušenství na všechny vozy. 

Chiptuning

Chcete ze svého auta dostat maximum a přitom ještě ušetřit? Nabízíme Vám řešení v podobě úpravy motoru Vašeho vozu. Ať už jste mladý řidič, který si chce svoje auto pořádně užít nebo jste řidič, který chce bezpečněji předjíždět a ušetřit palivo. Výkon Vašeho vozu je z továrny nastaven na střední hodnotu, aby vyhověl co nejširším požadavkům trhu (emisní limity, používání nekvalitních pohonných hmot, různá délka servisních intervalů, výše pojistného atd.) a toto nemusí být vždy optimální. Navýšíme Vám výkon motoru až o 35% a Vy tak můžete ušetřit spotřebu paliva až o 15%!

Seřízení proběhne rychle a profesionálně a se zárukou!